...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

23 lutego 2011

160. Na użytek własny


Kilka zaproszeń na użytek własny....czyli na komunię córki.  Prosta forma wg. TEJ,  tylko że zdecydowanie skromniej.  Julka rozpocznie przyjaźń (mam nadzieję) z Panem Bogiem.....o to się modlę.
7 komentarze:

Noamiworld pisze...

kochana te zaproszenia sa przepiekne!!! podoba mi sie to przepasanie paseczkiem :)embossing i forma, tez musze cos zrobic sla chrzesnicy :)

mamuta pisze...

Wiesz, że mieliśmy w tej formie zaproszenia na nasz ślub (10 lat temu)- tylko przewiązane wstążką :)- sami je robiliśmy, o scrapbookingu wtedy jeszcze nikt nie słyszał :)- na wspominki mi się wzięło, muszę poszukać u mamy :)

Zaproszenia dla córci są śliczne, takie delikatne ... ja mam jeszcze rok na myślenie :) tyle, że dla synka :)

Barbara pisze...

Kochana,zyczę twojej córci a także waszej rodzinie aby ta przyjaźń z Panem Bogiem zaowocowała miłością i ufnością.Nas za rok czeka takie samo ważne wydarzenie:) Zaproszenia są piękne,godne tak uroczystego dnia:)

oswojone hobby pisze...

prześlicznie się wyszły

Anna Maria pisze...

Śliczne - proste i eleganckie. Czy "motyw komunijny" to stempelek? Jest bardzo ładny - gdzie takie cudo nabyłaś?

dagetART pisze...

Sliczne zaproszenia, na tak dostojna uroczystosc. Niech beda poczatkiem pieknej historii Twej corki

Agnes Borysewicz pisze...

Ilonko....są cudne!!! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...