...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

3 marca 2010

46. Album dla Agatki

Tym razem zmierzyłam się ze zdjęciami,  to moje pierwsze LO,  ale za to wielokrotne :o) jak to w albumach bywa.  Przyznaję że było trudno i zajęło mi to sporo czasu,  mnóstwo przymiarek,  opcji i wersji.  Ostatecznie chyba się udało,  jest skromnie bo nie lubię nadmiaru ozdób,  tym bardziej przy zdjęciach.  Jest to album-niespodzianka dla znajomych,  którzy od miesiąca są szczęśliwymi rodzicami.
No i dużo zdjęć porobiłam,  nie mogłam się oprzeć bo jestem lekutko dumna z tego małego dzieła.
Pudełko też jest,  nie mogło być inaczej.

 

 


 

  


 
7 komentarze:

Barbara pisze...

jest piękny...dech mi w piersiach zaparło...:)

kornelia pisze...

bardzo udany, taki delikatny!
jak to maleństwo :)
śliczny album

ipsa pisze...

zachwycające rzeczy robisz!!! naprawdę, co zaglądam to inne cudeńko! eh, zdolna kobietka z Ciebie:) pozdrowionka dla Ciebie i Męża:)

Skrapka pisze...

Jelonko, widać, że maszyna od M sprawuje się doskonale, a ja juz nie wiem co jest bardziej urocze, czy bobasek czy album..
Bardzo , bardzo delikatne, piękne chmurki.. no i oczywiść doily lace w dwóch wersjach bardzo ladnie zdobi album

Spyder pisze...

aw that's better I've crossed off the advert!!
These are lovely books you have made, the pictures beautiful.
(Lyn)

Tana pisze...

я в восторге от этого альбома!очень хочу такой же сделать;)

Buzya pisze...

Очень красивый и нежный альбомчик!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...