...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

1 lutego 2010

37. Prezent urodzinowy

Pochwalić się chcę małym sukcesem, bo kartka, którą możesz obejrzeć  TUTAJ  została wyróżniona w styczniowym konkursie sklepu ILS  TUTAJ,  jest to dla mnie niespodzianka, choć na pewno gdzieś tam w środku miałam małą nadzieję że może coś jednak...no i się udało...wśród całego ogromu świetnych prac ta kartka została zauważona :o)
Bardzo, bardzo się z tego cieszę, tym bardziej że mała Hania śpi sobie teraz, chora na jakieś dziwne duszności, które jak to powiedziała pani doktor, mogą skończyć się szpitalem. Modlimy się i trwamy w nadzieji że jednak zostaniemy na kuracji w domu :o).
A poniżej prezent urodzinowy, dla faceta, i może się zdziwicie że taki babski prezant dla mężczyzny, ale to jest całkiem rozmyślne działanie, wczoraj został on wręczony jubilatowi z instrukcją obsługi, czyli ma go używać w dłuuuuuugie wieczory u boku żony :o)


4 komentarze:

Peninia pisze...

Gratuluję! Piękny świecznik...uroczy kolorek! Pozdrawiam:)

Barbara pisze...

Gratuluje wyróżnienia-w pełni zasłużone...a świecznik jest piękny..ten kolor i koraliki,świetnie zrobiony,podziwiam i wzdycham :)

anielina pisze...

Cudny...i śliczny...i romantyczny...na długie wieczory....we dwoje...Pozdrawiam

Mina pisze...

wow this is fabulous and such a great idea...love the green...thanks for visiting my blog and good luck with my candy
Mina xxx

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...