...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

2 września 2011

240. Mała Dziewczynka #2


Nie wiem co napisać,  małomówna jestem ostatnio i w ogóle.  Coś mi na struny głosowe usiadło i mam śmieszny głos jakby obcy.
11 komentarze:

Marta pisze...

Przepiękne te sukienusie. I wczorajsze i dzisiejsza. Idealne dla małych słodkich dziewczynek.
Pozdrawiam serdecznie

Ewa pisze...

ooo a dzisiaj z motilkiem :) też łannnnnna :)
a co mają struny głosowe do blogowego "gadania"? :*

joyanna pisze...

Obie karteluszki sukienkowe są cudne

Agnieszka pisze...

Jelonkaa nic nie mów...nie pisz bo ta kartka w swej " śliczności" sama przemawia:) A tak poważnie to nawet gaduły takie jak ja i może TY? czasami muszą też naładować akumulatory. Pozdrawiam.

Barbara pisze...

śliczne te sukienusie ...a gardełko potraktuj płukanką,w aptece dużo tego,na pewno pomoże,buziaki kochana :*

lilka pisze...

urocze!!!

Blue pisze...

Cudowna karteczka

Kozerozhka pisze...

Прелесть. Так нежно.

Katharinka pisze...

Piękna kartka!!!
Cudne delikatne kolory :)
No i ta forma... miód :D
:*

frogus_80 pisze...

piękna kartka!!! bardzo, bardzo mi się podoba :)

ZMIERZCH LUNY pisze...

Fajnie robisz te karteczki ,ja nie miałabym cierpliwości do papierków ,ale gdybym miała i do tego potrafiła to robić to zrobiłabym sobie notes, kalemdarz i zeszyt na przepisy he he.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...