...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

6 stycznia 2011

138. Quiling-owe różyczki. Kurs


Jak zrobić quiling-owe różyczki?   To bardzo proste :o)


     1.  Wykonaj kilka  „zwojów”  i sklej klejem.


2.  Zegnij paseczek pod kątem 90 stopni

3.   Nawiń powyższe zagięcie

4.  I ponownie zegnij pasek pod kątem 90 stopni

5.  Powyższe czynności wykonaj kilkakrotnie,  aż prawie do końca paska

6.  Po nawinięciu prawie całego paska puść różę aby się rozwinęła-otworzyła

7.   Końcówkę przyklej klejem i gotowe.

Pamiętaj że,  im szerszy pasek tym róża będzie wyższa.

9 komentarze:

Selennea pisze...

Miałam okazję na niego zerknąć dosłownie chwilkę przed Twoim powiadomieniem, nie wiedziałam że tak prosto można je zrobić.
Dziękuję bardzo za kurs :)

Shiart pisze...

wow, super pomysł :) Na pewno skorzystam z kursiku.
Pozdrawiam

Kamilcia pisze...

świetny kurs i śliczne rózyczki :)

KolorowyŚwiat pisze...

Dziękuję za powiadomienie :)bo faktycznie czasami można przegapić... ale już wczoraj sprawdzałam :) a dziś powiedziałam dzieciakom. Podpowiedz mi jeszcze jakiego rodzaju są te markery i jak je dobrze wykorzystać :) czy to są normalne wodoodporne pisaki?
http://naszkolorowyswiat.blogspot.com/

KolorowyŚwiat pisze...

Dziękuję za informację. Po cichu miałam nadzieję, że to te pisaki...bo wyglądają trochę inaczej niż na blogach u scraperek :) jak zobaczymy je "namacalnie" to wtedy się okaże :)co i jak.
Pozdrawiamy

rybk_a pisze...

Świetny kursik, pewnie skorzystam, bo Twoje rózyczki są urocze:)

Anonimowy pisze...

Przepiękne są te różyczki, już raz próbowałam je robić ale nie bardzo wyszły, jednak teraz zakochałam się w nich na dobre i nie spocznę dopóki się nie nauczę!! podziwiam twoje prace, masz wspaniałe pomysły...:)

graciarnia pisze...

różyczki są śliczne, i tak łatwo mozna je zrobić, ekstra

Asia pisze...

Dziękuję za kursik :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...