...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

16 lipca 2011

223. Dla Ciebie


Och jak ja dawno kartek nie robiłam.....ależ mi było tęskno,  musiałam coś zrobić.
Dzisiejsza powstała na bazie papieru My Mind's Eye kupionym za grosze w Kreatywnym Zakątku. Ramkę wykombinowałam za pomocą płytki z zestawu Medallions Frame & Damask.
Motylki odbite tuszem Memento Dew Drop - Rich Cocoa,  ten tusz mnie pozytywnie zaskoczył,  jest świetny- szybko schnie,  całość zostaje odbita na papierze,  nic nie pozostaje na stemplu.
8 komentarze:

kachasek pisze...

piękna :D

lilavati pisze...

cudna kartka i cudna kompozycja kwiatowa:)

Joasiunia:) pisze...

Przecudowna!!!!!!!!!!!! Ty to zawsze wymyślisz coś fajnego i pięknie Ci to wyjdzie!!!

P.S. Twoja karteczka którą dostaliśmy na ślub stoi sobie pięknie na fortepianie i cieszy oko...:) Wzdycham sobie do niej jak tylko się na nią patrzę:)

Malgodia pisze...

Cudownie to wykombinowałaś, też tak próbowałam z inną płytką, ale wycinanie wyszło krzywo :(
Twoja kartka mnie zachwyciła :)

Ludkasz pisze...

Piękna jest:)

Ewa pisze...

DLA CIEBIE to taka łatwość tworzenia (tak to właśnie wygląda) i zawsze cudo wychodzi, ech :)

Noamiworld pisze...

swietna kompozycja z tych kwiatuszkow !!!

Wiankowa pisze...

Piękna!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...