...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

2 lipca 2011

220. Ptaszek w klatce

Prosta kartka,  wykonana w ramach przerwy.  Papier pochodzi z zestawu Melody Prima Marketingstempelek Glitz z ptaszkiem odbity podwójnie co dało efekt przestrzenny.  Maleńkie kwiatki Prima Mini Gypso i perłowy ćwiek Papermania.

Ta przerwa była mi potrzebna......czasem człowiek musi inaczej się udusi pod ciężarem żelbetu


9 komentarze:

magda.matraszek pisze...

doskonała! ta kartka naprawdę baaardzo mi się podoba:)

dagala pisze...

śliczna jest. idealnie dobrane kolorki. ta biel genialnie się komponuje z fuksją:)

Malgodia pisze...

Bardzo ładna, taka jakby w ogrodzie :)

Ewa pisze...

fiolet i zieleń - jedno z moich ulubionych zestawień :) Karteczka jest śliczna - co u Ciebie nie dziwi nic a nic :)

ps. My pogodę mieliśmy śliczną (czyli zasłużyliśmy), a dojechała tak zwana Reszta i się wszystko pochrzaniło (znaczy oni nie zasłużyli i przywlekli nam deszcz ze Śląska) ;)))

magdalenardo pisze...

Witam,
zaglądam tu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni :)
Jest cudnie :)

majka pisze...

przyznam, że ta dolna fotografia robi na mnie nie mniejsze wrażenie niż kartka, a nawet większe - i kolory i kompozycja - niezła "mapka" ;)

Ludkasz pisze...

świetna jest!!!

ania pisze...

Fantastyczna praca! Chciałabym nauczyć się kiedyś tak bezbłędnie i efektownie zagospodarowywać przestrzeń! Pozdrawiam!

dagetART pisze...

Coz moge powiedziec? Rewelacyjna kartka!!! Zagospodarowalas kazdy milimetr karki, chyle czola!!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...