...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

25 maja 2011

207. Cappuccino


Dawno nie robiłam takiej karteczki z wyrastającymi kwiatkami z filiżanki,  więc dzisiaj wróciłam do swego starego patentu.  Papier w tle pochodzi z zestawu V&A Hanoverian,  a ramkę wyciął Cricut Expression7 komentarze:

Ewa pisze...

Ale smakowitość :) I jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych: brązy i błękit, mmmm... chyba pójdę po czekoladę ;)

zuzanka-czaruje pisze...

Bardzo pomysłowa kartka i apetyczne połączenie kolorów :)

izabellw pisze...

Śliczna karteczka i superowe kwiaty!

Malgodia pisze...

Świetna jest ta karteczka, rameczka cudna :)

dom za końcem świata pisze...

mmm... ale śliczna :) Chyba jeszcze tu nigdy nie byłam? Modlitwa o zapał mnie urzekła, chyba się jej nauczę na pamięć ;)

Joaśka pisze...

Bardzo lubię te filiżankowe kartki :) Fajna ramka. Jak ją wyczarowałaś??
Pozdrawiam :)

kamarek pisze...

Mhhm... az poczulam zapach tej kawki!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...