...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

31 grudnia 2010

135. Papiery świąteczne po świętach i Quilling


Właściwie to moja pierwsza próba guilingu,  chyba średnio udana. Różyczki i kółka zrobiłam ze zwykłych pasków do guilingu.  A papier jest ze świątecznej serii  My Mind's Eye Winter Branchesjego piękny bordowy kolor nadaje się również do zrobienia kartki z innej okazji niż święta. Uroku elegancji i ciepłych uczuć,  dodaje dziurkacz Lace Scallop Heart.


 

Życzę Wam udanego wieczoru i nocy Sylwestrowej....a Nowy Rok niech przynosi dobre wiadomości do Waszych serc,  domów i miejscowości.  Życzę odwagi w pełnieniu Jego woli i odwagi w niesieniu świadectwa o Nim.

My zostajemy w domu a najchętniej spędzilibyśmy tą noc we wspólnocie,  na eucharystii....dłuuuugiej eucharystii i gdy świat będzie wystrzałowy to my patrzylibyśmy na Niego w czasie podniesienia.  No ale trzeba zostać w domu bo choroby się przypałętały.  Jak już raz "się wdepnie" i choć raz doświadczy Jego żywej obecności,  to już zawsze chce się do Niego wracać i z Nim przebywać i z Nim świętować każdą uroczystość (i nie tylko).  Dla wielu to może nudna perspektywa....ale ten kto poczuł choć raz,  to wie o czym mówię.  Prawda? :o)


Wolności Wam życzę,  nie takiej,  o której mówi świat i media....ale tej Jedynej i Prawdziwej.Praca zgłoszona do:
1. Crafter City Challenge
 

11 komentarze:

Janeczkowo pisze...

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Pozdrawiam:)

majka pisze...

Prawda :)
Błogosławionego Roku :)

Arteemid Biżuteria pisze...

Bardzo dziękujemy za wspólna zabawę:)
A już nie długo rozpoczniemy jeszcze jadą zabawę więc zapraszamy do śledzenia :)

Selennea pisze...

Coraz częściej widuję na blogach, różne scrapy i kartki właśnie z tymi guillingowymi różyczkami, o ile sam guilling nie jest mi obcy, to zastanawiam się jak są robione takie różyczki? I właśnie tu moje pytanie polecasz jakiś ciekawy kurs znaleziony u kogoś czy może sama mogła byś mi napisać jak je wykonać?

Pozdrawiam Dominika - Selennea

jelonkaa pisze...

Tak na szybko, to proponuję zajrzyj tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=zJbEv0e4XkY&feature=related

basja pisze...

to najprawdziwsza prawda :)
błogosławionego 2011 roku..

Ros pisze...

Absolutely beautiful ... love your flowers too ... thanks for playing along at CCCB

Linda R. pisze...

WOW! Such a pretty card. Love your flowers. Thanks so much for playing along with us at CCCB!

Cheryl Nelson pisze...

very pretty! LOVE those flowers!
Thank you for playing along at CCCB!

Kirsty Vittetoe pisze...

Oh wow, very pretty, thanks for playing along with us at CCCB!

Rybiooka pisze...

Dziękuję za tak piękne życzenia- niech ten rok będzie błogosławiony!!

Tak można się zatracić......

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...