...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

27 marca 2010

54. Nadal Wielkanocnie


Ciąg dalszy Wielkanocnych kartek....Razem....

Chyba jeszcze zrobię kolejne,  spodobała mi się ta seria.

P.S.  Jak się wysyła takie kartki,  w zwykłej kopercie?  Te odstające kwiatki nie będą przeszkadzały?

8 komentarze:

Anonimowy pisze...

Piękne kartki! Wreszcie kartki bez jaj, a w duchu Zmartwychwstania, które będziemy świętować. Bardzo mi się podobają :)

jelonkaa pisze...

Tak tak Anonimie...dziękuję...normalnie kamień z serca...już myślałam że sama jestem w swym postrzeganiu Wielkanocy :o)

Peninia pisze...

Urocze karteczki:)Wiosennie pozdrawiam:)

Anna pisze...

Ładne te kartki, podoba mi się zestawienie kolorów, widać, że są dopracowane w każdym calu. Moim zdaniem jednak spośród tych trzech zdjęć tylko to z uskrzydlonym Jezusem jest czytelne, w znaczeniu, że dla mnie na pozostałych dwóch zdjęciach może być jakikolwiek mężczyzna, a tylko świadomość, że za tydzień Wielkanoc, sprawia, że wiem, Kto jest na tych zdjęciach... Pozdrawiam serdecznie i życzę słonecznej niedzieli!

jelonkaa pisze...

Dziękuję Aniu za komentarz, i jest racja w tym co piszesz, jednak tak naprawdę to nikt do końca nie wie jak wyglądał Jezus, ta kartka jak piszesz z "uskrzydlonym" Jezusem jest najbardziej jednoznaczna, ale tam Aniu nie ma skrzydeł, to odsunięty kamień zrobił takie wrażenie :o). Pozostałe kartki to życie Jezusa, dla mnie też z wyrazem i mówiące o Tym, który jest bohaterem tych świąt.

Hope Jacare pisze...

Thanks for playing along this week in our Easter challenge at C.R.A.F.T. with your interesting project! Cheers Claire x

Trimgym pisze...

A bit late at responding to last week's entry to our Easter challenge at CRAFT Challenge, but still wanted to say thank you for joining us. What a lovely card and colours, love the image too.

Jo and Tigerlover.

Anonimowy pisze...

Beautiful Easter cards! Thank you for joining us at Fussy and Fancy Friday!
Hugs,
April

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...