...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

6 marca 2010

48. Marzec...marzec....

....wyjął grosik srebrny,  teraz będzie mu potrzebny.....no i z siedem dziewcząt z Albatrosa tyś jedyna....a na imię miałaś właśnie Beata....ano Beata i dla Beaty to wszystko,  imieninowo dla bratowej kontynuując TEN poprzedni prezent,  co by było do kompletu.

 

 

 

 

 

6 komentarze:

anielina pisze...

Śliczny komplecik...dopracowany w każdym szczególe, i takim modnym kolorku...Obdarowana zaniemówi z wrażenia...Pozdrawiam serdecznie.

Peninia pisze...

Jaki piękny komplecik...cudo...piękny kolor...po prostu pod wrazeniem jestem!!!

Spyder pisze...

Thank you for joining in with my birthday blog candy!! Loved looking at your craft (although the advert with the football does hide a lot of the pictures!)
Good luck in the draw, and hope to see you join in with other things too!
(Lyn)

Mette pisze...

Thank you will be with me to celebrate and to participate in the draw of blogcandyen!
Hugs Mette

Zielona pisze...

Pięknie!!! Fantastyczny zestaw! A szczególnie podoba mi się świecznik :) Jest śliczny:) Będziesz miała coś przeciwko jeśli się kiedyś zainspiruję i stworzę coś takiego?

Madi pisze...

Wow. komódka jest rewelacyjna !!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...