...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

11 stycznia 2010

31. Parawanik dla dziewczynki


Kartka-parawanik dla małej dwuletniej dziewczynki, która nie lubi lalek....hmmmm....:o) Taki mały psikus. Ta kartka ma dwie "odsłony", z jednej strony jest w żywych jaskrawych kolorach, a druga strona to pastele. Pudełko oczywiście też musiało być, zrobione od zera, też pastelowe. No i okazuje się że kolor różowy wcale nie kłóci się z niebieskim, a myślałam że tak jest ;o)

10 komentarze:

Anonimowy pisze...

Oglądając jedynie zdjęcia przyznam (bez bicia) dzieła na miarę mistrza. Zdjęcia MISTRZA (i tu nie na temat dzieła) mówią, że MISTRZ o stokroć ładniej "tworzy się" w długich włosach. MISTRZ ma prawo usunąć to zdanie i nie stosować się do moich sugestii, jednak niech popyta swoich bliskich na ten temat. Pomogą!

Pinina pisze...

A ta krateczka jak kafelki :D Fajowa kartka. Ciociu. ;>

Christine pisze...

Beautiful artwork

Lorraine A pisze...

fabulous creations :-)

thanks for entering the Simon Says Stamp DT call :-)
luv Lols x x

Anonimowy pisze...

słodziachne :D

Beata pisze...

Musisz mieć w głowie mnóstwo pomysłów :) Skąd one się biorą?! :)

jelonkaa pisze...

Do Anonimowy:
dzięki za porady, ale czyżby zabrakło Ci Anonimie odwagi żeby podpisać się pod swymi słowami?

Anonimowy pisze...

To nie porady lecz sugestie. Nie brak odwagi powstrzymuje mnie przed przedstawieniem się, to nie istotne jak mnie wołają ( Tomek, Edmund, Krystian). Ważniejsza jest owa sugestia, choć MISTRZ może się z nią nie zgadzać.

jelonkaa pisze...

Do Anonima:
skoro już masz odwagę tu zaglądać i pisać, to czyż nie uważasz że wypada się przedstawić? Mistrzem nie jestem, Mistrz jest tylko jeden(na szczęście).

Anonimowy pisze...

Nie wiem dlaczego tak bardzo zależy Ci na moim imieniu, niku, pseudonimie? Skoro nalegasz nie pozostaje nic innego jak tylko się przedstawić: Anonimowy jestem. MISTRZEM jesteś , tworzysz mistrzowskie dzieła. Tym bardziej że MISTRZ o którym mówisz stworzył Cię na swoje podobieństwo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...