...modlitwa o zapał...

...Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

18 października 2009

16. Tym razem minęło 12 lat....

Kartka zrobiona na "użytek własny", zrobiona w bardzo szybkim tempie gdyż zaproszenie na torta "spadło" z nienacka :-) Wykorzystałam tu, po raz pierwszy w moich pracach, technikę embossingu (wytłaczania).
A jest to kartka dla mojej ciotecznej siostrzenicy, ot taki psikus, że będąc jej ciocią, jestem od niej młodsza ;-)

Mówią że się kochają, więc tutaj patrzą sobie w oczy :-)

Koperta z bliska. Ledwo zdążyłam ją zrobić, prosto z "drukarni" mojego biurka powędrowała do szczęśliwych małżonków.

9 komentarze:

Pinina pisze...

Ciociu, a Twoja bratanica ma w sobie ogromną ciekawość co do zawartości pewnej szafeczki... Uważaj nocami. Będziemy robić podchody ;)

Pinina pisze...

A reszta populacji czytających zamilkła i postanowiła ograniczyć się do patrzenia w niemym podziwie na efekty Twej pracy :D Halo! Porozmawiajmy :D

Ilona pisze...

Co do tej szafeczki, to Ty na razie masz zakaz do zaglądania. Jeszcze trochę cierpliwości, to co tworzę jest dosyć pracochłonne, więc wytrwać musisz.

Pinina pisze...

...i tak przez kolejny miesiąc? :D Z prezentu imieninowego zrobi się bożonarodzeniowy i dopiero się zrobi...

ufoludek pisze...

A Ta Pogięta to jest ciekawska.
Ucz się cierpliwości, bo warto czekać.
A ta kartka powstawała w ciszy i szybkości działania.

Pinina pisze...

Kartki powstają w ciszy i szybkości działania. Prezenty imieninowe powstają z hałasem i opóźnieniem. Czekam cierpliwie i cichutko ;) I już nie marudzę, noo. A kiedy nowe zdjęcia? Z jakimś optymistycznym podpisem? Na to czekam z niecierpliwością!

ufoludek pisze...

Za chwileczkę będzie następna "KARTKA".
Całkiem Ekstra normalnie szok!

Ilona pisze...

Pininko, wytrwaj proszę, wyrozumiała bądź dla swej podstarzałej ciotki.

Pinina pisze...

Będę wyrozumiała, jak się ciotka faktycznie zrobi podstarzała. Póki co - taryfy ulgowej brak. Jak tam obiadki niedzielne optymalne? ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...